MHP Adana da AVCI ile Yola Devam

MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı Güven Tazeledi MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı ve MHP Adana eski İl Başkanı Mustafa İzgioğlu’nun yarıştığı MHP Adana 13. Olağan İl Kongresi’nde, üç yıldır MHP Adana İl Başkanlığı görevini yürüten Bünyamin Avcı, yeniden seçilerek güven tazeledi. Yapılan oylama sonucunda Başkan Bünyamin Avcı 362 oy alırken, Mustafa İzgioğlu 220 […]

 MHP Adana da AVCI ile Yola Devam

26.09.2020 - 20:51

Güncelleme : 26.09.2020 - 20:52
MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı Güven Tazeledi

MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı ve MHP Adana eski İl Başkanı Mustafa İzgioğlu’nun yarıştığı MHP Adana 13. Olağan İl Kongresi’nde, üç yıldır MHP Adana İl Başkanlığı görevini yürüten Bünyamin Avcı, yeniden seçilerek güven tazeledi. Yapılan oylama sonucunda Başkan Bünyamin Avcı 362 oy alırken, Mustafa İzgioğlu 220 oy aldı.

İki adaylı gerçekleşen kongre sonucunda Bünyamin AVCI başkanımızın ve Mustafa İZGİOĞLU başkanımızın göstermiş olduğu birliktelik ve katılan tüm delegelerin gösterdiği birliktelik kongreyi taçlandırdı.

ÜÇ HİLAL’İ ADANA’NIN BURÇLARINA YENİDEN DİKECEĞİZ

MHP Genel Başkan Yardımcı Semih Yalçın’ın Divan Başkanlığını yaptığı MHP Adana 13. Olağan İl Kongresi’ne konuşan MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, ”Yaklaşık üç yıl önce Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli Beyefendi’nin onayları ile İl Başkanlığı görevini üstlendim. Bu üç yıllık zamanda yönetici arkadaşlarımla, ilçe başkanlarımla, partimize, mensuplarımıza, şehrimize hizmet için gayret ettim. Genelde günün yarısını dışarıda, geri kalan yarısını ise il teşkilatımızda bulunarak çalıştım.  Esnaf, sanayici, ticaret erbabı, Odalar, sivil toplum örgütleri. Kısaca, mal ve hizmet üreten kesime ziyaretlerde bulunduk. Cumhur İttifakı’nı Adana’da gayet uyumlu bir şekilde birlik ve beraberlik ruhuyla ayakta tutuyoruz. Düşen kalemizi mutlaka geri alacağız ve üç hilali burçlara yeniden dikeceğiz.” dedi.

 

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın