SARIÇAM’A ASLAN GİBİ ATAMA

ÇUKUROVADAN HABER; (DİLBER DEMİREL) Sarıcam’da Takdir Gören Atamalar Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ Sarıçam’ın vizyonunu geliştirmek için bir dizi atamalar gerçekleştirdi. İlgili Haber MSB acı haberi duyurdu! 2 asker şehit Uzun yıllar büyükşehir mali hizmetler daire başkanlığı,sonraki dönemlerde Aski mali hizmetler daire başkanlığı ve 2019 dan sonra Sarıçam’da Mali Hizmetler Müdürü olarak görev yapan Adananın […]

 SARIÇAM’A ASLAN GİBİ ATAMA

08.08.2020 - 13:12

Güncelleme : 08.08.2020 - 15:40

ÇUKUROVADAN HABER; (DİLBER DEMİREL)

Sarıcam’da Takdir Gören Atamalar

Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ Sarıçam’ın vizyonunu geliştirmek için bir dizi atamalar gerçekleştirdi.

Uzun yıllar büyükşehir mali hizmetler daire başkanlığı,sonraki dönemlerde Aski mali hizmetler daire başkanlığı ve 2019 dan sonra Sarıçam’da Mali Hizmetler Müdürü olarak görev yapan Adananın gülen yüzlü bürokratı amatör spor dostu,Mustafa Hakan Aslan Başkan Yardımcılığı görevine getirildi.

31 Mart 2019 seçimleri sonrasında Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ, Adana Büyükşehir Belediyesi ve ASKİ’de önemli işlere imza atan bürokratları Sarıçam Belediyesi’ne transfer etmesiyle takdir toplamıştı

Adana Büyükşehir Belediyesi’nde Hüseyin Sözlü’nün A takımında yer alan  ve ASKİ’de yaptığı hizmetlerle  öne çıkan bürokratları arasında yer alan Mustafa Hakan Aslan’ın başkan yardımcılığına getirilmesi, sevinçle karşılandı.

Yine ASKİ’de stratejik daire başkanı olarak görev yapan Lütfi Doğan, TMMOB Orman Mühendisleri Odası Doğu Akdeniz Şube Başkanı Mustafa Pekel ve  Hüseyin Sözlü döneminde Fen İşleri Daire Başkanlığı görevini yürüten Ragıp Bekaroğlu’da Başkan Yardımcılığı görevlerine getirildi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın